• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Firanki makarony – czy kupować?

  W sklepach biją rekordy popularności, ale w dalszym ciągu spora liczba osób obawia się ich kupować. O co chodzi? Oczywiście o firanki makarony. Czym one są i w jaki sposób mogą odmienić wnętrze? Osoby kojarzące do tej pory firanki wyłącznie z klasycznymi produktami z koronki, na pewno ucieszą się na widok makaronów. Jest to duża liczba pojedynczych sznureczków, gęsto ułożonych jeden obok drugiego. Sznureczki takie zwisają luźno, tworząc atrakcyjną dekorację każdego mieszkania. Kupując firanki makarony trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

  Makarony

  https://kasandra.com.pl/firanka-makaron-zielen-cieniowany-160-x-295-cm-koraliki-p-4454.html

  Przed wszystkim na długość. Zbyt krótkie firanki makarony nie będą wystarczające do tego, aby móc z nich wykonać naprawdę zaskakujące ozdoby. Należy również sprawdzić, jaka jest grubość sznurków. Pamiętajmy cały czas o tym, że w sprzedaży są dwa rodzaje makaronów – produkcji polskiej, oraz azjatyckiej. Szukając wyrobów wysokiej jakości, należy decydować się na artykuły krajowe. Jeżeli priorytetem jest tylko cena, możemy brać makarony chińskie, których trwałość będzie niestety kilka razy mniejsza.

  makarony

  Najczęściej czytane artykuły:

  Firanka czy kawałek sznurka?

  Przytulne wnętrze kwestią dodatków

  Konsekwencja w dekorowaniu okien

  Jak odpowiednio dobrać firanki?

  Komplety okienne z tkanin zasłonowych

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.