• Przechowalnia 0
 • Wybieramy firanki do salonu

  Dla wszystkich zainteresowanych podniesieniem wartości estetycznej swojego salonu, mamy krótki poradnik. Aby odmienić jego wygląd, należy umiejętnie wybrać firanki do salonu. Warto zrozumieć, że powinny one prezentować się zupełnie inaczej, niż firanki do innych części mieszkania. Muszą być reprezentacyjne, a przy tym wyglądać elegancko.


   

  Jedna bardzo ważna zasada, której należy przestrzegać przy wybieraniu firanki do salonu, to decydowanie się na takie modele, które nie będą zasłaniały naszych okien. A z tym już bywa różnie. W niektórych sytuacjach nasze salony są wyposażone w duże przeszklenia, sięgające nie rzadko od ziemi do sufitu. Ich cel jest jeden – zapewnienie wspaniałych widoków na to co przed domem.

  Co jednak zrobić, aby firanki do salonu nie zniszczyły tego wyjątkowego efektu? Najlepiej wybrać modele zwężane ku dołowi, lub przewiązane w połowie wstążką. Jedno jest jednak pewne – każdy pokój dzienny lub salon zyska na wyglądzie, jeżeli firany do salonu będą wybrane ze smakiem i gustem, a przy tym zapewnią najwyższy komfort korzystania z nich.

   

  Polecane artykuły:

  Zniszczone firanki

  Jak wybrać firanki do salonu?

  Zalety firanek makaronów

  Szybka zmiana wystroju okna- firanki gotowe.

  Pościel satynowa nie tylko na lato.

   

   

   

   

   

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.