• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Zniszczone firanki

  Nierzadko zdarza się tak, ze nowo zakupione firanki gotowe szybko ulegają uszkodzeniom. Nie jest to kwestią ich słabej jakości wykonania, ale niewłaściwej obsługi. Co może być powodem tego, że firanki szybciej niż zwykle wymagają wymiany na nowe, a powodem jest uszkodzenie? Do najczęściej występujących przyczyn można zaliczyć między innymi zły montaż.

  firany

  Jeżeli z nienależytą starannością rozpoczniemy mocowanie firanki do karnisza, efekt tego może być tragiczny w skutkach, postrzępiona górna krawędź sprawi, że firanki gotowe będą wymagały skrócenia, a następnie obrobienia górnej części. Ale to nie wszystkie uszkodzenia, jakie mogą występować.

   firany

  Równie często można spotkać firanki gotowe, które są uszkodzone przez przytrzaśnięte okna lub wystające z nich drzazgi. W takich sytuacjach należy rozważyć inne możliwości zabezpieczenia firanek, na przykład wcześniejsze przeprowadzenia kontroli ościeżnic lub ram, w celu wyeliminowania wszystkich potencjalnych uszkodzeń, które mogą się okazać tragiczne w skutkach dla firanki i jej całego wyglądu.

   

  Polecamy również:

  Pościel satynowa -czy jest wygodna?

  Jak wybrać firanki do salonu?

  Zalety firanek makaronów

  Szybka zmiana wystroju okna- firanki gotowe.

  Pościel satynowa nie tylko na lato

   

   

   

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.