• Przechowalnia 0
 • Jak wybrać firanki do salonu?

  Każdy okno zasługuje na to by powiesić w nim przepiękną firanką. To nie tylko funkcjonalny element, który spełnia praktyczne funkcje ale i niezwykła ozdoba każdego okna a także pomieszczenia, w którym zagości. Firanki do salonu to szeroki wybór pod względem rozmiarów, zastosowanych materiałów takich jak żakard, woal, tiul, organdyna i wiele innych. Materiały wysokiej jakości, które są nie tylko trwałe, precyzyjnie i starannie wykonane, ale również charakterystyczne, niepowtarzalne, tworzące unikatowy efekt wizualny.

  Firanka

  https://kasandra.com.pl/firana-gotowa-areta-400-x-180-cm-p-3259.html?cPath=3_16

  Dostępność wielu rozmiarów pozwala dopasować je praktycznie do każdego okna. Do tego wybierać można pośród krojów, kolorów i wzorów, które uzupełnią aranżację wnętrza jak i staną się elementem charakterystycznym w minimalistycznym, prostym salonie. Szyte na miarę jak i gotowe, które można dowolnie dopasowywać.

  firany
  Pełna swoboda względem tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać, czy zależy nam na klasycznym wystroju czy też może podkreśleniu nowoczesności we wnętrzu. Oryginalna ozdoba każdego okna
  .

   

  Polecane artykuły:

  Kwestie zdrowotne a wybór pościeli.

  Skąd się bierze popularność pościeli 3D?

  Zasłony i ich rola w aranżacjach.

  Pościel satynowa nie tylko na lato.

  Szybka zmiana wystroju okna- firanki gotowe.

   

   

   

   

   

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.