• Przechowalnia 0
 • Drobne zmiany, które cieszą
  Za oknem budzi się życie, powoli zielenieje trawa, pączkują drzewa i krzewy. Dni stają się dłuższe, cieplejsze… czujesz świeży oddech wiosny. Czas na zmiany, czas na nowe. Może to być także czas na zmiany w twoim pokoju, bądź najbliższym otoczeniu. Ciemne kolory, opatrzone dodatki, stare wysłużone meble. Brakuje energii, brakuje polotu, brakuje powiewu świeżości.


  Razem z budzącą się wiosną, obudź w sobie kreatywność i stwórz miejsce o jakim zawsze marzyłaś. Nowy kolor na ścianach, wzorzysta tapeta, kolorowe bordery, naklejki, szablony. Może jakiś miękki dywanik. Możliwości jest naprawdę dużo. Do tego błyszcząca i świeża farba do mebli, która odmieni twoje podniszczone krzesło w wygodne siedzisko, a starej komodzie doda nowego blasku. A do tego jaka satysfakcja, że samodzielnie, że własnoręcznie, że tak z niczego. Nowe uchwyty także potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Kolorowe poduszki, inna kapa, świeże zasłony w oknach i koniecznie żywe kwiaty na parapecie. Soczysta zieleń, stylowe osłonki na doniczki, może jakiś drobiazg obok. Zdjęcie w nowej ramce, nastrojowe świeczki, pudełko na biżuterię. Tak naprawdę nie trzeba dużo, by odmienić wnętrze. Najczęściej najwięcej potrzeba jest chęci, kreatywności, bądź zwyczajnej cierpliwości w przeglądaniu gotowych inspiracji, by zrobić ten pierwszy krok do zmian. A kto wie, czy na jednym pokoju się zakończy. Możliwości jest naprawdę wiele, to ty decydujesz.


  Polecane artykuły:

  Jak odpowiednio dobrać firanki?

  Komplety okienne z tkanin zasłonowych.

  Pokój dziecięcy – trudne zadanie przy dobrze firanek.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.