• Przechowalnia 0
 • Suszenie firan i zasłon

  W trosce o wspaniały wygląd firan i zasłon nie można zapominać o tym, aby poddawać je regularnym zabiegom pielęgnacyjnym. Czyszczenie i pranie firan i zasłon to jedna z obowiązkowych czynności, które powinny być wykonywane przynajmniej dwa razy do roku. Kiedy? Jakie wiążą się z tym kłopoty? Firany i zasłony jako takie nie sprawiają większych problemów w praniu – całą pracę wykonuje za nas pralka. Jednak kiedy przychodzi do ich suszenia, to mogą powstać mniejsze lub większe trudności.

  Szczególnie wtedy, kiedy zamieszkujemy w bloku. Gdzie suszyć firany i zasłony, kiedy nie posiadamy do dyspozycji ogrodu i sznura na pranie? Jedynym rozwiązaniem jest suszarka balkonowa. Jest to lekka, aluminiowa konstrukcja, dzięki której można wysuszyć firany i zasłony na małej powierzchni. Jeżeli posiadamy pralko suszarkę, to nie zaleca się korzystania z trybu suszenia dla firan. Z uwagi na delikatną budową i zastosowanie wrażliwych materiałów, może to doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji, w których firana całkowicie straci swój pierwotny, przepiękny wygląd.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Obrusy na każdą okazję

  Dekoracje w kuchni

  Jaką wybrać pościel?

  Obrusy świąteczne

  Pościel 3D

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.