• Przechowalnia 0
 • Jak dbać o nowoczesne zasłony?

  W końcu tego dokonałaś. Kupiłaś nowoczesne zasłony, o jakich od zawsze marzyłaś. Pomimo że były drogie, to jednak jesteś bardzo zadowolona z zakupu. Teraz na pewno nie możesz się doczekać, aż wreszcie powiesisz je w oknie. Z pewnością jesteś również ciekawa tego, co zrobić aby prezentowały się one przez długi czas równie dobrze, jak teraz, po zakupie. Mamy dla ciebie kilka sugestii jak dbać o nowoczesne zasłony.

  Musisz w pierwszej kolejności rozpoznać potencjalne zagrożenia, którym mogą być one poddawane. Być może będzie to zagrożenie ze strony zwierząt, dzieci lub warunków panujących w mieszkaniu. W dwóch pierwszych przypadkach nowoczesne zasłony powinny mieć taką długość, aby pozostawać poza zasięgiem. Dla nowoczesnych zasłon bardzo niebezpieczny jest również dym tytoniowy. Palenie w pomieszczeniu, w którym zostały umieszczone nowoczesne zasłony nie jest dobrym pomysłem. Nie tylko zasłona jest bardziej narażona na zniszczenie, ale również posiadać będzie nieprzyjemny zapach. Czyszczenie jej będzie wymagało bardziej agresywnych detergentów, które mogą w szybszym czasie zniszczyć zasłonę.


  Polecane artykuły: 

  Lepiej kupić gotowe zasłony czy zrobić je samemu?

  Firanki

  Firany do pokoju dziecięcego

  Chcesz rozgrzać atmosferę w sypialni? Wybierz pościel 3D

  Jak częśto wymieniasz pościel w łóżku? 

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.