• Przechowalnia 0
 • Firany do pokoju dziecięcego

  Czas na zmianę w pokoju Twojego dziecka? Co powiesz na mocną personalizację wzorów, tak aby Twój syn czy córka miała pokój swoich marzeń? Aby to osiągnąć, nie potrzeba tak naprawdę dużych nakładów finansowych, ani skomplikowanych działań, wystarczy tylko.. wyobraźnia!

  firany

  Zacznij od pomalowania ścian na ulubiony kolor swojego dziecka, a następnie przejdź do dodatków. Najlepiej skupić się na początek od.. firan! Firany to mały koszt – zaledwie kilkanaście złotych za zestaw na okno, a obecnie wzorów jest cała masa! Wystarczy sprawdzić na stronie sklepu www.kasandra.com.pl ! Twój syn lubi super bohaterów? Wybierz takie, na których są nadrukowane ulubione postacie. Córka zakochała się w bajkach Disneya? I dla niej czeka wiele ciekawych propozycji. A zawsze gdy gust się zmieni, wystarczy firany ściągnąć, zakupić nowe i zmienić. A radość Twojego dziecka będzie tak wielka, że poczujesz, że jesteś dobrym rodzicem.

  Polecane artykuły:

  Firanki

  Lepiej kupić gotowe zasłony?

  Chcesz rozgrzać atmosferę w sypialni? 

  Pościel 3D

  Obrusy świąteczne

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.