• Przechowalnia 0
 • Gdzie powstają firany i zasłony?

  Małe, wyspecjalizowane rodzinne firmy, czy może wielkie fabryki? Gdzie i przez kogo szyte są firany i zasłony? Co musimy o nich wiedzieć, kiedy chcemy zakupić naprawdę ładne i solidnie wykonane produkty? W zależności od tego, czego poszukujemy, firany i zasłony mogą pochodzić z różnych miejsc i być wykonane przez różne firmy.

  zasłony

  Dziś niestety coraz rzadziej można spotkać mniejsze firmy rodzinne, które od pokoleń zajmują się szyciem firan i zasłon. Rosnąca konkurencja ze strony dużych fabryk sprawiła, że ich produkty pomimo że najwyższej jakości, okazują się za drogie na kieszenie dzisiejszego społeczeństwa. Na szczęście nie dotyczy to w 100% tej branży. W dalszym ciągu spotykamy małe zakłady, które już od ponad 50 lat niezmiennie produkują firany i zasłony wg własnych projektów. Staranność produkcji i wysoka jakość używanych materiałów sprawia, że chętnie sięga się po takie produkty, upatrując w nich nie tylko zadowolenia z zakupu, ale również doskonałych właściwości estetycznych, jakie nie zawsze są zapewnione przez gotowe zasłony z dużych sklepów z firanami.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Pościel 3D

  Pościel satynowa

  Lepiej kupić gotowe zasłony czy zrobić je samemu?

  Firanki

  Firany do pokoju dziecięcego

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.