• Przechowalnia 0
 • Firany i zasłony z poliestru

  Jaki materiał najlepiej się nadaje, aby wykonywać z niego firanki do pokoju? Czy są to materiały naturalne, czy może syntetyczne? Przeprowadzono na ten temat wiele badań, które jednoznacznie wykazały że najlepszym wyborem są materiały syntetyczne. Może to być sporym zaskoczeniem, szczególnie teraz, kiedy tak wiele mówi się o promowaniu naturalności. Dlaczego firanki do pokoju z poliestru są tak polecane? Powodów jest kilka. Przede wszystkim jest to materiał o bardzo dużej wytrzymałości. Pozwala to w niskiej cenie uzyskać nie tylko ładne, ale również solidne zasłony i firanki, które będą mogły nam służyć przez długi czas.

  firany

  Po drugie – poliester jest materiałem bardzo odpornym na zabrudzenia. Właśnie dlatego najczęściej z tego materiału powstają firanki i zasłony do kuchni, a także innych pomieszczeń szczególnie narażonych na powstawanie zanieczyszczeń. Poliestrowe firanki nie są również zbyt wymagające jeśli chodzi o prasowanie. Zdecydowana większość z nich jest wykonana ze specjalnej, niemnącej się odmiany poliestru, dzięki czemu tuż po wyjęciu z pralki, zasłona lub firanka od razu nadaje się do powieszenia.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Pościel satynowa nie tylko na lato. 

  Szybka zmiana wystroju okna- firanki gotowe.

  Zalety firanek makaronów

  Kolorowe okna

  Firanki w cenach hurtowych

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.