• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Czy wyobrażasz sobie dom bez firanek?

  Bez firanek już chyba nikt nie wyobraża sobie swoje mieszkania czy też domu. Niekiedy zapominamy już o tym jak ważne funkcje praktyczne spełniają, a główną swoją uwagę skupiamy na tym, aby idealnie komponowały się z każdym wnętrzem. Wybór na rynku jest na chwilę obecną tak duży, że każde okno niezależnie jak bardzo nietypowe pod względem wymiarów i kształtów można upiększyć niebanalną firanką.

  firany

  Każdy właściciel swojego lokum może dowolnie przebierać pośród rozmiarów, fasonów, materiałów i kolorystyki. W zależności od pomieszczenia i tego jaki charakter w nim panuje, upodobań domowników jak i osób spędzających czas w swoim odrębnym, pieczołowicie aranżowanym pokoiku, a także dobierane w taki sposób, by całość stanowiła wrażenie jedności. Do wyboru zarówno firanki na zamówienie, szyte z wysokich jakościowo materiałów i z uwzględnieniem preferencji klienta, jak i te gotowe, które pod względem wizualnym nie pozostają również w tyle. Przepiękne firanki każdego rodzaju, do każdego pomieszczenia.

   

  Polecane artykuły: 

   

   

   

   

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.