• Przechowalnia 0
 • Zyskuj z eKontem do 500 zł w promocji mBanku

  Uwaga wystartowała  promocja  eKonta w mBanku. Nie lada okazja– promocja pozwala na zgarnięcie aż 500 zł, z czego przynajmniej połowę możemy uzyskać na bardzo prostych warunkach. 

   

  Pragniemy, aby konto, które wybierzemy było nie tylko tanie, ale również wygodne. W tym przypadku na prowadzenie wyłaniają się wszystkie banki, które oferują swoim klientom obsługę internetową oraz możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej. Nowoczesna aplikacja mobilna zapewni Ci dostęp do usług i produktów bankowych bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, zwłaszcza dla młodych, zaznajomionych z najnowszymi technologiami klientów.

   Często zastanawiamy się w jaki sposób wybrać najlepsze, dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań konto w banku -teraz mamy taki konto!


  Promocja dotyczy tylko nowych klientów, którzy nigdy nie posiadali konta w mBanku

  Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem […] to jest niewątpliwie wada tej promocji. 

   

   

   

  Jesteśmy nowymi klientami mBanku- Łapiemy okazję!

  Wracając jednak do promocji: jeśli mamy tę przyjemność i jesteśmy nowym klientem banku to wystarczy, że złożymy wniosek o eKonto z taryfą Standard lub eKonto z taryfą Plus oraz kartą debetową, w trakcie składania wniosku zaakceptujemy regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku” oraz podpiszemy umowę. 

   

   

  Pierwsze 10 zł – uwaga ważne!

  Następnie w ciągu 24 od otwarcia rachunku eKonto w systemie banku będziemy musieli aktywować dostęp do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej (a nie przez stronę internetową- o czym zapomina dużo osób) To bardzo ważne, aby wykonać to zadanie w określonym czasie – jeśli to przegapimy, to nie dość, że nie zgarniemy 10 zł, ale również wypadniemy z promocji!

  Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od momentu spełnienia warunku.

   

   

   

  Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia

  Druga z premii jest już sporo większa i wynosi maksymalnie do 50 zł miesięcznie. Bank premiował nas będzie za płatności kartą w sklepach stacjonarnych (zwracając 2% wartości transakcji) oraz za płatności BLIKiem (zwracając 4% wartości transakcji).

  Aby jednak naliczony został moneyback konieczne jest zapewnienie w danym miesiącu jednorazowego wpływu w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji. Dodatkowo konieczne jest również zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz wykonanie operacji kartą/BLIKiem na minimum 250 zł!
  Premię za transakcje kartą i BLIKiem otrzymamy przez 5 miesięcy (czyli maksymalnie do zebrania jest 250 zł), przy czym zaczynamy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo jeśli umowę podpiszemy w czerwcu, to pieniądze zaczynamy wydawać w lipcu.

   

  Jak zdobyć kolejne 240 zł?

  Zdobycie kwoty 240 zł jest banalnie proste. Ten specjalny bonus został przygotowany dla aktywnych klientów, którzy spełnili wszystkie poprzednie warunki tzn. zdobyli premię w wysokości 10 zł, a w każdym miesiącu wygenerowali także premię z moneyback (w dowolnej kwocie). Bonus w wysokości 240 zł zostanie wypłacony do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków (czyli po 5 miesiącu zwrotów).

   

  Ile kosztuje eKonto?

  eKonto w taryfie Standard jest bezwarunkowo darmowe. Za kartę nie zapłacimy ani grosza, jeśli wykonamy nią min. 5 operacji bezgotówkowych w miesiącu na dowolną kwotę. W tym wariancie konta bezpłatne mamy bankomaty sieci Euronet, Planet Cash, Banku Zachodniego WBK oraz mBanku. Pozostałe kosztują nas 3% wartości wypłaty (ale nie mniej niż 5zł i nie więcej niż 9 zł).

  eKonto w taryfie Plus rozwiązuje problem bankomatów – wszystkie są darmowe. W zamian bank oczekuje od nas wpływów min. 1000 zł na rachunek – w innym wypadku zapłacimy za niego 5 zł miesięcznie.
  Warunki zwolnienia z opłaty za kartę są identyczne jak w wersji Standard.

   

  Premia szyta na miarę

  Trzeba przyznać, że nowa promocja eKonta jest niezwykle atrakcyjna. Niewielkim wysiłkiem można zdobyć naprawdę sporo pieniędzy, a ich ostateczna ilość zależy jedynie od naszej aktywności. Biorąc pod uwagę atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku w mBanku, jesteśmy pewni, że jego użytkowanie będzie prawdziwą i jakże korzystną dla portfela przyjemnością.

   

    

    
   Polecane artykuły: 

   120 zł za założenie lokaty (2,4%) w Toyota Banku i aktywne korzystanie z Konta Jedynego

   Klasyczny teatr okienny, czyli postrzeganie aranżacji okna jako sztuki.

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.