• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Zminimalizowane przechowywanie ciuchów i pościeli
  Te wszystkie otaczające nas promocje, tanie, modne ubrania, markowe ciuchy. Szał zakupów dopada każdego. Problem zaczyna się, gdy dotrzemy do domu i musimy upchnąć nasze nowo zakupione kreacje w szafie, w której absolutnie nie ma już miejsca. Myślimy sobie, że przecież nie będziemy chodzić we wszystkim na raz, dzielimy więc ciuchy na sezony i wynajdujemy tym mniej potrzebnym jakieś inne schowki - w skrzyni na balkonie, pod łóżkiem, w jakiejś dodatkowej szafie, bieliźniarce. Wkrótce jednak i tam brakuje miejsca, powlekamy więc kolejną zmianę pościeli i śpimy na dodatkowych poduszkach - w końcu kiedy są na łóżku, nie zajmują miejsca w regale. To jednak nie jest rozwiązanie...

  Każdy, kto był lub jest w podobnej sytuacji z pocałowaniem ręki przyjąłby pomysł, dotyczący przechowywania swoich ubrań i pościeli w sposób, który pozwoli na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Skompresowanie ich wydaje się niemożliwe, a jednak.
  Rozwiązaniem problemu są worki próżniowe. Do worka wkładamy trochę ciuchów (najlepiej taki komplet, który do siebie pasuje i będziemy chcieli użyć go w całości), odsysamy powietrze i ze zdumieniem obserwujemy jak worek staje się coraz cieńszy. Na koniec możemy schować go w szafie czy we wspomnianej skrzyni na balkonie. Taki sposób magazynowania oszczędza ponad połowę przestrzeni, potrzebnej do przechowywania. W przypadku pościeli jest jeszcze lepiej. Z założenia miękka składa się w dużej mierze z pierza (naturalnego bądź syntetycznego) i powietrza, które w całości możemy odessać, zmniejszając objętość poduszki nawet o dziewięćdziesiąt procent.

  Do korzystania z tego dobrodziejstwa speców od wydajnego przechowywania potrzeba jedynie odkurzacza. Potrzebny jest jeszcze oczywiście sam worek. Ale to już wszystko. Sceptyków namawiam, by zakupili jedną sztukę i przekonali się sami. Efekt robi wrażenie na każdym, nawet tym nieprzekonanym. Powodzenia w reorganizacji szafy.


  Polecane artykuły:
  Nowoczesne wzory pościeli

  Pościel satynowa – jaka jest w dotyku?
  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.