• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Szał Bożego Narodzenia
  Boże Narodzenie jesienią? - to brzmi nad wyraz abstrakcyjnie. Jednak czy w dzisiejszych czasach coś podobnego potrafi wywołać u nas zdziwienie? Chyba nie do końca. Pierwszy świąteczny szał dostrzec możemy naturalnie w centrach handlowych i to już w październiku, a zdarzają się miejsca, gdzie nawet i wcześniej.


  Po czym jeszcze możemy poznać, że Święta tuż, tuż? Naturalnie po wielkim hicie zespołu Wham – Last Christmas, który mimo swoich 32 lat nadal wiedzie prym w rozgłośniach radiowych i nie ma sobie równych. Nie można tutaj nie wspomnieć o doskonale znanej świątecznej reklamie CocaColi, która w swej historii emisji miała już kilka różnych odsłon.

  Świąteczne firanki na metry już w sklepie Kasandra
  świateczne firanki na metry  A podobno Boże Narodzenie to święta iście rodzinne. To smutne, że dzisiejszy świat, te wszystkie reklamy, promocje - tak bardzo nami manipulują. Jeszcze kilkanaście lat wstecz ludzie zupełnie inaczej przygotowywali się do przeżywania tego magicznego czasu. Skupiali się przede wszystkim na tym, by pielęgnować w najlepszy możliwy sposób wszelkie świąteczne tradycje, bez zbędnego biegania po sklepach, bez kupowania drogich ogromnych prezentów. Przygotowywanie choinkowych ozdób w domowym zaciszu miało swój nietypowy smak. Dzisiaj natomiast idąc do sklepów trudno się na cokolwiek zdecydować, ponieważ ich wybór przyprawia o zawrót głowy.
  To całe szaleństwo, ta cała przedświąteczna pogoń sprawiają, że Boże Narodzenie kiedyś, a Boże Narodzenie dziś to już nie te same święta.

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.