• Przechowalnia 0
 • Sposób na komary- moskitiery

  Cudowną atmosferę każdego letniego wieczoru, mogą nam zniszczyć latające komary czy też krążące wokół naszego stołu osy. Rozwiązaniem idealnym na tego typu sytuację jest zastosowanie w swoim domu moskitier. Moskitiery to praktyczna i bardzo funkcjonalna ochrona przed wszelkimi insektami. 

  moskitiery siatka na owady


  Nasze moskitiery stanowią niezawodne rozwiązania, zapewniające skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju owadami, takimi jak komary, muchy oraz osy.  Moskitiery to doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy chcą odizolować insekty fruwające na zewnątrz od wnętrz naszych budynków. Moskitiera posiada siatkę ze specjalnego włókna szklanego przeznaczoną do stosowania na zewnątrz. Siatka moskitiery na okna występuje standardowo w kolorze szarym. Jest również możliwość zamówienia moskitier z siatkami w kolorze czarnym.

  moskitiery na komary owady


  Stosując nasze moskitiery możesz bez problemu wietrzyć pomieszczenia w miesiącach letnich i cieszyć się ciepłą porą roku bez obaw oraz nie narażając się na irytujące brzęczenie lub bolesne ukąszenia!
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.