• Przechowalnia 0
 • Jak kupować prezenty świąteczne?

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie chcesz zostawiać zakupu prezentów na ostatnią chwilę pora już zacząć przygotowania.
  Pierwszą rzeczą, od której należy zacząć, to określenie dla kogo prezenty będą kupowane. Dobrze jest rozeznać się czym dana osoba się interesuje - w tym celu można się podpytać pozostałych członków jej rodziny. Jeśli prezent ma być dla dziecka warto zwrócić się z prośbą o pomoc do jego rodziców – to oni wiedzą jakie zabawki/książki aktualnie dziecko interesują, może nawet maluch sam wskazał w liście do Mikołaja konkretne zabawki.

  Świąteczne firanki pl już w sklepie Kasandra!

  świąteczne firanki pl w sklepie kasandra

  Najłatwiej powinno być wybrać prezenty dla Twoich bliskich, których bardzo dobrze znasz. Może to być zarówno zajmująca książka, bilety do teatru (niektóre oferują możliwość zakupu vouchera, wtedy obdarowana osoba może sama wybrać spektakl), lub weekend w spa. Modne ostatnio stają się prezenty bezkosztowe, tu pole do popisu jest wręcz nieograniczone – może być to zarówno przeczytana już książka, obejrzany film na dvd, lub wszelkiej maści vouchery (np. na sprzątanie, wynoszenie śmieci, cały dzień spędzony z rodzicem…). Najważniejsze jednak w tym przypadku jest rozpoznanie potrzeb obdarowywanego.

  Pamiętaj też, żeby zawsze zachować dowód zakupu. Będzie on niezbędny jeśli okaże się, że konieczna będzie wymiana (np. za duża spódnica, za małe rękawiczki), lub trzeba będzie oddać prezent do naprawy w ramach gwarancji lub rękojmi sklepu.
  Jeżeli absolutnie nie masz pomysłu co kupić, warto rozważyć opcję karty podarunkowej – co prawda jest to mało wyrafinowany prezent, lecz z pewnością lepiej trafiony niż miałby to być kolejny typowy zbieracz kurzu.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.