• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Zgarnij 800 zł za założenie eKonta w promocji Bankier.pl! Tylko dla nowych klientów mBanku.

  Super oferta za założenie i aktywne korzystanie z konta.  Najlepsza oferta bankowa od kilku miesięcy. Przyglądając się najnowszej ofercie mBanku trudno się nie zgodzić: w zamian za założenie eKonta zgarniemy tu 100 zł w gotówce, 100 zł w formie bonu fly.pl  na wycieczki oraz do 600 zł w formie zwrotów za korzystanie z konta . Razem galaktyczne  800 zł w pół roku oraz gwarancja niezmienności opłat przez najbliższe 2 lata!

  mbank 800 zł premii


  Czas start!

  100 zł w gotówce + 100 zł w bonie na start

  Tak jak w tytule najnowsza promocja „Zgarnij Premię z eKontem” przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów mBanku. W tym przypadku regulamin definiuje ich w sposób następujący:

  Uczestnikami Promocji nie mogą być […] osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku po 01.01.2016 r.

  Jeśli jednak nie posiadaliśmy żadnego rachunku w mBanku ani dawnym Multibanku od stycznia 2016 (zazdrościmy! ), to aby skorzystać z promocji musimy się udać na specjalną stronę promocji. Tam też musimy podać swój adres e-mail oraz zaakceptować pierwszą oraz trzecią zgodę.

  Tak wygląda ta strona:

  promocja mbank

  Kilka chwil później na naszą skrzynkę mailową dostaniemy dalsze instrukcje wraz z linkiem do założenia eKonta z premią. Tu istotne będzie wyrażenie zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową do organizatora w celu realizacji promocji oraz zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących. Uwaga! Czas na złożenie wniosku mamy do 31.07.2017.

  Dalsze kroki będą znacznie prostsze! Po podpisaniu umowy o konto musimy spełnić zaledwie jeden warunek, aby zgarnąć obiecane 200 zł na start: zrealizować co najmniej 5 transakcji inicjowanych przez klienta. Regulamin wskazuje tu albo najzwyklejsze płatności bezgotówkowe kartą w sklepie stacjonarnym i Internecie np.  w naszym sklepie Kasandra.com.pl albo przelewy zewnętrzne (do innych banków). Ta druga opcja jest bardzo korzystna ponieważ nie wymaga nawet wydawania pieniędzy – możemy przecież przelać pieniądze samemu sobie na swoje konto w innym banku. Czas na wykonanie transakcji mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Warto zapisać sobie tą datę w kalendarzu.

  O przyznaniu premii w wysokości 100 zł zostaniemy poinformowani do 31.12.2017 poprzez wiadomość na naszą skrzynkę mailową. Wiadomość zawierać będzie link przekierowujący na stronę promocji z możliwością podania swoich danych do odbioru premii. Będziemy mieli na to 14 dni roboczych i w takim też terminie premia trafi na nasze konto (czyli do 19.01.2018). Warto jednak poczekać.

  Szybciej otrzymamy  bon do wykorzystania na fly.pl – zgodnie z regulaminem jego przekazanie nastąpi do 30.11.2017 – może być to świetna okazja do zaplanowania sylwestra z naszym bonem.

  600 zł za wydatki kartą – promocja nabiera rumieńców

  Zakładając konto w aktualnej promocji automatycznie łapiemy się na inną promocję mBanku, w której do zyskania mamy nawet 600 zł za wydatki kartą. Tu jednak będzie nas już kosztowało więcej pracy. Bank płacił nam będzie 4% premii wartości transakcji bezgotówkowych kartą oraz płatności BLIKiem, ale nie więcej niż 100 zł miesięcznie. Oznacza to, że jeśli wydajemy co miesiąc na zakupy w sklepach stacjonarnych, na stacjach paliw i internecie około 1000 zł to uzyskamy jakieś 40 zł premii w danym miesiącu, czyli łącznie 240 zł w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Warto tu zaznaczyć, że pierwszym miesiącem do zyskania zwrotu jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo podpisując umowę w lipcu pierwszy zwrot uzyskamy za transakcje z sierpnia.

  Ile więc trzeba wydawać, aby uzyskać maksymalny zwrot, czyli 100 zł miesięcznie? Jest to kwota 2500 zł – z jednej strony dla kogoś może być to  dużo, ale dla większej rodziny czy osoby robiącej właśnie remont mieszkania lub kupującej opony do samochodu – niekoniecznie. Wystarczy tylko przemyśleć, czy nie lepiej zapłacić za zakupione towary i usługi kartą niż, jak do tej pory, gotówką czy przelewem. Tym bardziej, że nic nas to nie kosztuję, a możemy dużo zyskać.

  Ważne informacja bank wymaga jeszcze trzech czynności, aby wypłacić premię za dany miesiąc. Po pierwsze – musimy wydać min. 250 zł BLIKiem lub kartą. Po drugie – zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł. Po trzecie – zalogować się do aplikacji mobilnej banku możemy zrobić to ze smartfona. Jeśli spełnimy te warunki, to premia trafi na nasze konto do końca kolejnego miesiąca. Warto mieć to odnotowane i odznaczać sobie za każdym razem – szkoda , byłoby stracić premię.

  Gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata

  Oprócz premii na start i za aktywne korzystanie z konta mBank dokłada jeszcze jeden ważny bonus: gwarancja niezmienności opłat za podstawowe czynności przez 24 miesiące od otwarcia konta. Oznacza to, że mamy gwarancję niezmienności opłat za konto, wypłaty z bankomatów oraz przelewy w PLN przez internet. Jest to bardzo ważne bo opłaty za konto potrafią zjeść niejedną premię.

  A jakie są opłaty za konto w mBanku?

  Jeśli skorzystamy z promocji wybierając eKonto Standard, które rekomendujemy to za prowadzenie konta nie zapłacimy ani złotówki – niezależnie od tego czy na koncie będą wykonywane jakieś operacje czy nie.

  Zapłacić natomiast możemy za wypłaty z bankomatów przy użyciu karty: 1,3 zł poniżej 100 zł oraz 7 zł za wypłaty z bankomatów innych niż BZWBK i Planet Cash.

  Oznacza to, że mamy zagwarantowane darmowe wypłaty z bankomatów BZWBK i Planet Cash przez dwa lata, o ile kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł. Sama karta debetowa do konta może nas kosztować 4 zł miesięcznie, ale wystarczy nią wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, aby prowadzenie było darmowe. Transakcje i tak będą nam potrzebne, żeby uzyskać premię.

  Jeśli jednak wybierzemy eKonto Plus jakie czekają nas opłaty? Tu za rachunek możemy zapłacić 5 zł, ale jeśli na konto wpłynie 1000 zł, to opłaty nie ma (co mamy oczywiście zagwarantowane na najbliższe 2 lata). W zamian za to zyskujemy możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów za darmo (o ile będzie to wypłata min. 100 zł). Warunki korzystania z karty te same, co na eKoncie Standard. Warto zaopatrzyć się w podręczny kalendarz lub dodać notkę na smart fonie, żeby pamiętać o przelewach.


  Inne promocje:
  Bon o wartości 400 zł do wydania w sklepie mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej City Handlowego

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.