• Przechowalnia 0
 • Zasłony a zwierzęta domowe


  Ten, kto posiada w swoim mieszkaniu zwierzęta, wie jak wielkim mogą się okazać problemem. Poniszczone meble, obsikane podłogi i dziesiątki innych szkód, do których powstania przyczyniają się nasze pociechy. W przypadku kotów bardzo popularnym przypadkiem zniszczeń są podarte zasłony. Dzieje się tak wtedy, jeżeli posiadamy sięgające ziemi zasłony, które najpewniej staną się ulubionym miejscem zabawy dla kociaków. Możliwość wspinania się po nich zostanie prędzej czy później zauważona i wykorzystana.

  Ostre kocie pazurki bez trudu poradzą sobie z wybijaniem się do ażurowego materiału, który w łatwy sposób może zostać uszkodzony. Aby do tego nie dopuścić, należy wymienić lekkie zasłony na ciężki i wykonane z jednorodnego materiału. Możemy również zdecydować się na to, aby zasłony zostały skrócone do takiej wysokości, do której kot nie doskoczy. Należy również być uważnym na wszelkie próby niszczenia zasłon przez zwierzęta. Nauczenie zwierząt domowych tego co jest dopuszczalne, a co nie w twoim domu, to najważniejsza rzecz do wykonania, przed którą staje każdy właściciel domowego psa i kota.


  Warto przeczytać również:

  Elementy dekoracyjne – firanki, obrusy, serwetki.

  Jaką wybrać pościel?

  Jak często wymieniasz pościel w łóżku?

  Chcesz rozgrzać atmosferę w sypialni? Wybierz pościel 3D

  Firany do pokoju dziecięcego

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.