• Przechowalnia 0
 • Trwałość zasłon gotowych

  Czy kupowanie zasłon gotowych jest lepszym pomysłem, niż złożenie zamówienia na zasłony szyte indywidualnie? Zdania na ten temat są mocno podzielone. Niektóre osoby uważają, że biorąc pod uwagę cenę i duży wybór wzorów, zasłony gotowe są najlepszym z możliwych rozwiązań, na jakie każdy powinien się zdecydować. Jednak, jeśli cenimy sobie niebanalny wygląd i mamy własny pomysł na zasłony, istnieje możliwość wykonania ich ściśle pod zamówienie. Pomiędzy tymi dwoma metodami są bardzo duże różnice w cenie i czasie oczekiwania. Po pierwsze, zasłony gotowe są dostępne od ręki, na miejscu w sklepie.

  Na zasłony pod wymiar przyjdzie nam czekać nierzadko około miesiąca. Jeżeli chodzi o różnice cenowe, to zasłony gotowe będą tańsze nawet o 50%! A jak ma się to do trwałości? Wbrew pozorom z zasłonami gotowymi jest znacznie lepiej niż kiedyś sądzono. Obecnie przykłada się dużą uwagę do jakości wykonania zasłon i doboru odpowiednich materiałów. Dzięki temu, produkty te wcale nie ustępują jakością zasłonom szytym na wymiar i wg indywidualnego projektu.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Firanki do kuchni wybrane ze smakiem

  Dlaczego obrus plamoodporny?

  Małe mieszkanie – mały problem?

  Jak zostać aranżerem wnętrz? 

  4 pory roku - czy ma to sens? 

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.