• Przechowalnia 0
 • Taśmy marszczące do firan i zasłon

  Niepowtarzalny wygląd każdego wnętrza zależy od jego aranżacji. Bardzo ważną rolę odgrywają detale, które z pozoru nie muszą być widoczne na pierwszy rzut oka, jednak w końcowym efekcie to właśnie one dopełniają całości. Jedną z ozdób, które warte są uwagi i ich wybór powinien być przemyślany, są firany i zasłony. Ozdoby okna, które będą spełniać nie tylko swoją pierwotną, praktyczną funkcję. Ponadto ważne są także dodatki do firan. To właśnie one umożliwiają ich upięcie czy tez przyozdobienie. Duże pole do popisu dają taśmy marszczące.

  taśma marszcząca

   Do wyboru w różnych rozmiarach oraz wykonane w taki sposób, aby umożliwiały dopasowanie ich do firan wykonanych z przeróżnych materiałów. Ponadto różne rodzaje marszczenia, nie tylko te uniwersalne ale i gęste oraz rzadkie. Pozwalają wykonać marszczenie w dowolnym stylu, które każde firanie nada niepowtarzalnego charakteru, pozwoli jeszcze lepiej przyozdobić wnętrze. Upiększy je a właśnie oknu nada wyrazistości i sprawi, iż przestanie być banalne, a zyska na wyjątkowym wyglądzie.

  Więcej artykułów:

  Praktyczne dodatki do firan i zasłon.

  Jakie firanki i zasłony do kuchni?

  Urządzanie domu – czyli twardy orzech do zgryzienia…

  Elementy dekoracyjne – firanki, obrusy, serwetki.

  Okna wymagające odświeżenia

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.