• Przechowalnia 0
 • Srebrne dodatki do wnętrza – piękno i elegancja
  Srebro rzadko pojawia się w aranżacji wnętrz jako barwa dominująca. Jest to kolor piękny, niezwykły i elegancki, więc warto dodać go nieco do aranżacji. Można kupić trochę ozdób w tym kolorze. Wystarczą jedynie srebrne dodatki do wnętrz, a efekt będzie zachwycający. Wnętrze stanie się piękniejsze i bardziej eleganckie.
  Jakie ozdoby w kolorze srebra
  Można poszukać czegoś z przedmiotów użytkowych albo dekoracyjnych. Wspaniale prezentuje się też kolor srebrny na tkaninach. Połysk takich tkanin robi duże wrażenie. Wybierane są do wnętrz rzadziej niż inne przedmioty w srebrnym kolorze, więc uczynią aranżację jeszcze bardziej niezwykłą.

  firany i zasłony

  Firanki i zasłonki kupisz na stronie: 
  https://kasandra.com.pl/zaslony-zaslonki-firanki-i-zaslonki-c-2_5.html


  Przedmioty użytkowe to np. taca i koszyczki na szklanki albo patera na owoce czy ciasto. Takie srebrne dodatki do wnętrz upiększą je, a także uprzyjemnią codzienne zwykłe chwile. Typowo ozdobne przedmioty w srebrnym kolorze to np. imitacje owoców albo różne figurki. Tkaniny, które dodadzą blasku aranżacji, to połyskliwe, srebrzyste bieżniki, poduszki oraz zasłony.
  Jak stosować srebrne dodatki dekoracyjne
  Warto umieszczać przedmioty w tym kolorze blisko siebie. Jeśli na kanapie leży srebrna poduszka, to przyda się taca w tym kolorze na stoliku. Na tacy może znaleźć się coś srebrnego. Jeśli kolor srebrny ma mieć wpływ na wygląd wnętrza, to takich skupisk srebrnych przedmiotów powinno być kilka. Można blat komody uczynić miejscem, gdzie się trochę ich obok siebie poustawia. Na ścianie może zawisnąć kilka obrazów w ramach o tej barwie.
  Dobrze, jeśli w mieszkaniu znajdzie się coś w tym kolorze, ale większych rozmiarów. Wraz z taką rzeczą różne mniejsze srebrne dodatki do wnętrz wywołają najmocniejszy efekt blasku i wspaniałości. Czymś większych rozmiarów o tej barwie może być ława albo komoda. Jeśli taki efekt ma zostać uzyskany przy pomocy samych dodatków, to warto zawiesić w oknie srebrne zasłony. Podobny efekt da ułożenie kilku poduszek w tym kolorze na kanapie.  Najczęściej czytane artykuły:

  Komplety okienne z tkanin zasłonowych.

  Przytulne wnętrze kwestią dodatków
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.