• Przechowalnia 0
 • Skracanie zasłon

  Czy obecnie produkowane zasłony gotowe nadają się do skracania? Jeśli tak, to co należy wiedzieć o tym, aby taka czynność została wykonana prawidłowo? Jak w każdym przypadku, tak i przy skracaniu zasłon liczy się dokładność pomiaru. Odpowiednie wymierzenie wysokości i długości zasłon sprawia, że powinniśmy uzyskać produkt taki jak ten, który został uszyty na miarę. Bardzo dużo zależy również od umiejętności krawcowej, której polecimy skrócenie zasłony. Niektóre zasłony gotowe są sprzedawane specjalnie jako nieco dłuższe.

  Zasłony  https://kasandra.com.pl/gotowa-zaslona-150x250cm-zaciemniajaca-p-5043.html?cPath=2_168

  Ma to na celu łatwiejsze dostosowanie długości od własnych oczekiwań. Nie wszystkie bowiem pomieszczenia mają standardowe 250 cm wysokości – niektóre są o kilka do nawet kilkunastu centymetrów wyższe. Dodatkowo, kiedy skracamy zasłony gotowe nie wolno nam zapominać o prawidłowym doborze koloru nici do koloru materiału. Jeden z częściej popełnianych błędów to skracanie i przeszywanie przy pomocy kontrastującego koloru nici. W rezultacie traci się cały wyśmienity efekt, uzyskany przez ładnie wyglądające zasłony, które zostały niefachowo skrócone.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Kupuj z głową – to wcale nie jest takie trudne!

  Salon – jak powinien wyglądać, by wszyscy byli szczęśliwi?

  Jak odnieść sukces w biznesie?

  Elementy dekoracyjne – firanki, obrusy, serwetki.

  Jaką wybrać pościel?

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.