• Przechowalnia 0
 • Pościel 3D i jej trwałość

  Czy pościel 3D jest mniej trwała od klasycznej pościeli ze zwykłymi nadrukami? Takie pytania mogą zadawać sobie osoby, które dopiero od niedawna mają do czynienia z tego rodzaju produktami. Jednak aby rozwiać ich wszystkie wątpliwości, coraz większa liczba producentów informuje na swoich wyrobach o tym, w jakiej technologii powstaje pościel 3D i że nie jest ona mniej trwała, od pozostałych, klasycznych wyrobów. Na trwałość pościeli trójwymiarowej składa się kilka rzeczy. Pierwsza i najważniejsza to sposób prania.

  Jak dla wszystkich kolorowych tekstyliów, tak i dla pościeli 3D najbardziej niebezpieczne jest pranie w wysokich temperaturach powyżej 60 stopni. Może to doprowadzić do szybszego płowienia kolorów, jak i osłabienia struktury materiałów. Poza tym, pościel 3D może ulegać szybszemu zużyciu jeśli będziemy korzystać z łóżka w codziennym ubraniu. Jeansy i inna odzież jest szorstka i chropowata. Może więc wycierać trójwymiarowe nadruki, które szybciej stracą swój efekt niż wtedy, kiedy do łóżka wchodzilibyśmy tylko w koszuli nocnej lub piżamie.

  Najczęściej czytane:

  Małe mieszkanie – mały problem?

  Zakup on-line – strzeż się oszusta!

  Jak zostać aranżerem wnętrz?

  4 pory roku – czy to ma sens?

  Kupuj z głową – to wcale nie jest takie trudne!

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.