• Przechowalnia 0
 • Pościel – co się w niej czai

  Każdy świadomy zagrożeń biologicznych, zdaje sobie sprawę że rzadko prana i wietrzona pościel może być źródłem wielu zanieczyszczeń i zagrożeń dla zdrowia człowieka. Wśród tych największych znajdują się oczywiście bakterie, które przenikają do wnętrza pościeli, a w trakcie snu mają kontakt z naszym ciałem i zostają wdychane. Zanieczyszczeniu pościeli bakteriami sprzyja kilka sytuacji – brak ścielenia łóżka, czyli pościel 24 godziny na dobę wystawiona na działanie wszelkich zanieczyszczeń.

  Również zwierzęta domowe są przyczyną poważnych zanieczyszczeń pościeli, zwłaszcza jeżeli pozwalamy im spać na łóżku. Nie należy do tego dopuszczać. W sierści zwierząt znajdują się liczne pasożyty, które bez trudu wnikają w najgłębsze warstwy pościeli i są bardzo trudne do usunięcia. W końcu, w najbardziej ekstremalnych przypadkach, czyli mieszkaniach bardzo brudnych i niesprzątanych, pościel może być miejscem, w którym dochodzi do zalęgnięcia się larw. W takich przypadkach najczęściej potrzebna będzie profesjonalna pomoc firmy czyszczącej, która specjalnie dla nas wykona pełną dezynsekcję mieszkania i wyposażenia.

  Polecane artykuły:

  Firanki gotowe to idealne rozwiązanie

  Jakie firanki i zasłony do kuchni?

  Czy firany znikną z okien?

  Jakie powiesić w oknie firany makarony czy zwykłe?

  Gdzie możemy powiesić firany sznurki?

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.