• Przechowalnia 0
 • Nowe trendy w dekoracjach 2015

  Moda na wystrój okna zmienia się tak jak na ubrania, mniej więcej co pół roku.

  W tym roku dekoracja okna ma być lekka i zwiewna.

  Warto o to zadbać już na wiosnę. Taka aranżacja okna odświeży wystrój wnętrza. Zasłony w oknach mają być lekkie, zwiewne, kolorowe, najlepiej w pasiaste wzory. Modne będą zasłony spływające kaskadami, fantazyjnie upięte lub zmarszczone. Preferowana długość zasłon najlepiej taka by materiał opierał się na podłodze.

  Pościel na wiosnę powinna wprowadzać wesoły nastrój do wnętrza. Na topie są pościele, narzuty w duże kwiatowe wzory, zwłaszcza maki i róże. Wśród kolorów pościeli najbardziej pożądane są czerwienie, limonkowe zielenie, żółcienie - w wersji mocnej oraz kremowej. Nowością na tym rynku są piękne pościele w 3d

  pościel 3D

  Łączenie materiałów i wzorów to kolejny trend w aranżacjach wnętrz - co prawda dość trudny do zrealizowania, ale na szczęście producenci przygotowali zestawy pasujących do siebie tkanin (a często także tapet i innych dodatków). Zasłony, firany powinny być prosto skrojone, ale fantazyjnie upięte. 


   

  Najczęściej czytane artykuły: 

  Pachnąca pościel

  Odmiany obrusów

  Świąteczne obrusy

  Co wpływa na trwałość firan?

  Dlaczego warto mieć firanki? 

  Sposób na komary- moskitiery

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.