• Przechowalnia 0
 • Najlepsze prezenty na ślub
  Otrzymanie zaproszenia na ślub to wspaniała okazja na zakup pięknej sukienki, nowej pary butów, czy też eleganckiego garnituru. Ogromną przyjemnością jest towarzyszenie Nowożeńcom w najpiękniejszym dniu ich życia. Każdy z nas pragnie obdarować Parę Młodą jak najbardziej trafionym prezentem. Jaki upominek jest najlepszy?

  PIENIĄDZE

  Najprostszym i często bardzo dobrym pomysłem na prezent ślubny są pieniądze. Zazwyczaj Nowożeńcy planują budowę domu lub kupno mieszkania, chcą wyruszyć w podróż marzeń albo rozważają założenie rodziny. Otrzymaną gotówkę będą mogli przeznaczyć na to, co sprawi im największą radość.

  KOMPLET POŚCIELI

  Te osoby, które znają preferencje estetyczne Pary Młodej, mogą pokusić się o zakup pięknego kompletu pościeli. Warto zwrócić uwagę na to, by był on wykonany z najwyższej jakości materiałów. Elegancka pościel będzie stanowić wspaniałą dekorację łoża małżeńskiego.

  pościel na ślub


  SZTUĆCE

  Jednym z najrozsądniejszych ślubnych upominków jest zestaw sztućców. Powinny cechować się one klasycznym wyglądem oraz dokładnością wykonania. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do uroczystych rodzinnych kolacji, odbywających się we wspólnym domu Nowożeńców. Najlepiej jest sprezentować komplet dla dwunastu osób.

  FILIŻANKI ORAZ EKSPRES DO KAWY

  Filiżanki oraz talerzyki to dobry prezent dla smakoszy kawy oraz herbaty. Tak, jak w przypadku innych podarunków, warto skłaniać się ku eleganckim i klasycznym zestawom, które będą pasowały do większości elementów zdobiących stół rodzinny Młodej Pary. Można również zastanowić się nad zakupem solidnego ekspresu do kawy, który będzie zachęcał do zapraszania gości na kawę.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.