• Przechowalnia 0
 • Modny salon w kilku krokach

  Prezentujemy krótki poradnik dotyczący tego, jak w kilku krokach odmienić oblicze swojego salonu. Nieważne w jakim stylu jest to pomieszczenie utrzymane. Stosując się do naszych porad, nadasz mu zupełnie nowy, ładniejszy niż do tej pory wygląd. Zacznijmy od ścian. Obecnie modnym połączeniem jest kolor szary z białym, który tworzy eleganckie wnętrze. Dodaj do tego drewnianą podłogę, wykonaną z naturalnego drewna.  Możesz również zastosować panele podłogowe wysokiej jakości, na przykład lakierowane lub z fugą. Kolejnym elementem będzie dekoracja okienna. Zasłony do salonu powinny mieć odcień ciemniejszy od ścian. Jest to ważne, gdyż zapewnia bardzo dobry kontrast, a także sprawia że łatwiej zatrzymać wpadające do wnętrza salonu światło.

  firany

  Zasłony do salonu mogą być rozwieszone luźno lub upięte w ciekawe wzory i dekoracje. Do tego celu wykorzystuje się wstążki oraz specjalne uchwyty. W końcu zasłony w salonie można w ciekawy sposób połączyć z firankami. Te najbardziej eleganckie to takie, które nie mają falbanek, a wykonane są z delikatnej, jednorodnej siateczki.


  Polecane artykuły: 

  Okno sercem domu

  Małe mieszkanie- mały problem?

  Zakup on-line – strzeż się oszusta!

  Jak zostać aranżerem wnętrz?

  4 pory roku – czy to ma sens?

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.