• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Łóżkowy luksus
  W sypialni spędzamy prawie połowę swojego życia. Jeśli nawet ciężko i długo pracujemy, to w weekendy i w czasie urlopu odsypiamy. Tutaj śpimy, wylegujemy się, uprawiamy seks, a często jemy, czytamy i oglądamy telewizję. To ważne miejsce w naszym domu sprawia, że wchodzimy w stan relaksu. Dlatego zasługuje ono (a my wraz z nim) na odrobinę luksusu.

  pościel


  Właśnie dlatego warto czasem kupić drogą, luksusową pościel doskonałej jakości, która pozwoli nam zwielokrotnić wszelkie doznania, odczuwane w sypialni. Taka pościel wymaga specjalnego traktowania, ale gdy raz zdobędziemy się na taki zakup zrozumiemy, że jesteśmy tego warci. To dużo lepsze od elektronicznych gadżetów (nowy telefon), na które wydajemy krocie. I z pewnością nie raz takiej luksusowej pościeli użyjemy.

  A do tego, oczywiście, wygodna piżama, także najlepszej jakości. W końcu nasz wypoczynek będzie kompletny. Cieszy oczy, jest wygodne, a do tego koi nerwy. To luksus, który powinien być należny każdemu, bez względu na płeć i pozycję społeczną. Dlatego nie warto go sobie dłużej odmawiać.

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.