• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Kształty obrusów

  Obrusy kojarzą nam się z jednym kształtem, kolorem i wielkością. Białe, prostokątne obrusy nie są jednak jedynym wyborem, na który możemy liczyć. W sklepach coraz częściej spotkać można ładne i tanie obrusy, które znacznie odbiegają od naszego wyobrażenia. W jakich obecnie rozmiarach, kształtach i kolorach producenci oferują nam tanie obrusy? Wyróżnić możemy kilka modeli o różnym przeznaczeniu. Zdecydowana większość z nich to obrusy, które służą do celów domowych. W niektórych przypadkach spotkać także można obrusy przeznaczone do celów gastronomicznych.

  obrus

  W ich przypadku mamy do czynienia z nieco większym rozmiarem i grubością, podyktowaną koniecznością częstszego prania. Jedna z kilku zalet oferowanych przez tanie obrusy to niewielkie koszta zakupu. Będzie to szczególnie ważne w przypadkach, kiedy nie posiadamy zbyt dużego budżetu, a pomimo to pragniemy zaskoczyć gości ładnie przygotowanym stołem. Na takie okazje tanie obrusy idealnie spełniają swoją rolę, w każdym przypadku zapewniając to co najważniejsze: prestiż, elegancję,wytrzymałość i doskonałe dopasowanie.


  Polecane artykuły: 

  Zasłony a zwierzęta domowe

  Zasłony a kaloryfery

  Pościel 3D i jej trwałość

  Nowoczesne wzory pościeli

  Pościel – co się w niej czai

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.