• Przechowalnia 0
 • Kolorowe zasłonki w oknie mieszkania

  Wystrój wnętrza mieszkania lub domu jest kwestią indywidualną każdego z nas. Wybierając poszczególne elementy wystroju musimy kierować się własnym gustem, upodobaniami, wszak sami będziemy tam mieszkać i powinniśmy czuć się w nim dobrze. Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby wszystko pasowało do siebie. Zgrywało pod kątem stylu, kolorystyki i funkcjonalności. Jednak czy wybrane części wystroju muszą idealnie współgrać, tworzyć jednolitą całość? Niektóre opinie zwracają uwagę na to, że cały wystrój, od drzwi po zasłonki i firany, od podłogi po sufit i żyrandol musi pasować kolorystycznie i stylowo do siebie.


  Zapewne wielu z nas spotkało się kiedyś ze słowami krytyki odnośnie ubioru, że założyliśmy coś niepasujące do reszty. Podobne stwierdzenia padają także pod kątem wystroju mieszkania. Jesteśmy skorzy do krytykowania, pokazywania, że znamy się na wszystkim i innym możemy wytyka

  błędy. Ale czy błędem jest zawieszenie kolorowych zasłonek w oknie? Cóż z tego, że w mieszkaniu panuje klimat stonowanych barw, a w oknie wiszą zasłonki we wzory lub z jakimś kolorowym motywem? Jeśli podoba się to mieszkańcom i nie stanowi jakiegoś rażącego połączenia to chyba nic takiego, że odbiega od pewnych konwenansów.

  Moda na kolorowe zasłonki i ściany w domu.

  Coraz częściej ludzie decydują się na pomalowanie każdej ściany w pokoju na inny kolor, a w oknach różnego koloru zasłony. Na rynku oferowane są zasłony wykonywane z najróżniejszych materiałów i w całej gamie kolorów. Zazwyczaj są one jednokolorowe gładkie lub z jakimiś wzorkami, ale zdarzają się nawet takie z wielokolorowymi motywami przedstawiającymi jakiś obraz. Czy pasuje założyć takie zasłonki w naszym domu? To zależy czy będziemy się dobrze czuli, czy nie będzie nam to przeszkadzało po zasłonięciu okna. Chociaż czasami zasłony stanowią tylko dekorację i wtedy nie zasłania się nimi okien. Dekoratorzy wnętrz na pewno mieliby w tej kwestii sporo do powiedzenia, ale na szczęście to my sami decydujemy jak wyglądać mają nasze cztery kąty i spokojnie możemy żyć na kolorowo.

  Najczęściej czytane:

  Firanki do kuchni wybrane ze smakiem

  Bazary – tandeta, czy jednak dobra jakość za niską cenę?

  Gwiazdorskie zasłonki i firanki dla dzieci

  Jak zostać aranżerem wnętrz?

  Czy firany znikną z okien?

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.