• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Gwiazdorskie zasłonki i firanki dla dzieci

  Każdy w dzieciństwie miał jakiegoś bohatera lub idola. Wcielaliśmy się w role gwiazd estrady czy filmów animowanych i fabularnych. Mimo upływu lat, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Teraz nasze pociechy również mają swoich idoli i ulubionych bohaterów filmowych. Pamiętajmy o tym dekorując pokój naszego dziecka. Radość z przebywania w otoczeniu, gdzie wszędzie widać wizerunek ulubieńca jest niezastąpiona. Firanki dla dzieci też mogą być nim udekorowane. Na rynku dostępne są już gotowe komplety firan, zasłon i pościeli z motywem różnych dziecięcych bohaterów.

  firanki dla dzieci

  Oczywiście możemy spotkać opinie, że trzeba zwrócić uwagę na to, iż dzieci często zmieniają upodobania i za chwilę może już im się przestać podobać ten czy inny bohater, wtedy będziemy musieli zmieniać wystrój. Naturalnie taka sytuacja może mieć miejsce i powinniśmy być na to przygotowani decydując się na takie rozwiązanie. Firanki dla dzieci jednak nie muszą przypominać o bohaterach i idolach. Mogą być zwykłymi firankami, ewentualnie wzbogaconymi delikatnym wzorkiem, nie koniecznie kojarzącym się z bajkami. Wtedy nie narazimy się na częste zmiany wystroju pokoju dziecinnego.

  firany

  Jednak warto pokusić się o to by firanki dla dzieci wnosiły w ich pokój radość i uśmiech. Ni były tylko zwykłą osłonką na okno, a dekoracją wzbudzającą jakieś pozytywne emocje, tak by dziecko zapamiętało je na długie lata. A jeśli obawiamy się o zmianę idola, to żeby nie zmieniać całych firanek, można kupić ozdoby do przyczepiania, zawieszania na firankach, zasłonkach i w ten sposób udekorować je motywami z ulubionych bajek. Takie rozwiązanie może nie jest idealne, gdyż takich dodatków trzeba poszukać w internecie, ale czasami warto poświęcić trochę czasu na to, by zrobić dziecku niespodziankę i dać mu wiele chwil radości oraz stworzyć dobry klimat w pokoju.

  Popularne artykuły:

  Jaką pościel lubią dzieci?

  Czyszczenie pościeli dziecięcej

  Rodzaje pościeli dziecięcej

  Czy firanki to dobry pomysł do dziecięcego pokoju?

  Małe mieszkanie – mały problem?

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.