• Przechowalnia 0
 • Gdzie są produkowane polskie firanki?

  W jakich miastach w Polsce odbywa się produkcja polskich firan? Na to pytanie odpowiedź próbuje znaleźć coraz większa liczba osób, wierząc że w ten sposób można kupować taniej i lepszej jakości produkty. Jak jest naprawdę? Największymi polskimi ośrodkami, w których odbywa się produkcja firan jest oczywiście Łódź. Znajduje się tutaj wiele dużych i znanych fabryk, produkujących nie tylko firanki, ale również dziesiątki innych dekoracji okiennych – zasłon, żaluzji i innych. Oczywiście, nie każdy z tych producentów posiada własny sklep firmowy, w którym można by zakupić polskie firanki w niższych cenach.

  Jednak niemal każdy z nich oferuje swoje produkty za pośrednictwem sieci dystrybutorów w kraju i za granicą. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się zakupić tego rodzaju polskie firanki, na pewno nie będzie zawiedziony ich jakością i solidnością. Co ważne, przy zakupi wszystkich rodzajów polskich firanek, kupujący otrzymuje gwarancję producenta trwającą co najmniej rok. Wiele firm decyduje się na rozszerzenie gwarancji na kolejne lata, co czyni te oferty jeszcze bardziej atrakcyjnymi.


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Jak wybierać zasłony do pomieszczeń

  Konsekwencja w dekorowaniu okien

  Przytulne wnętrze kwestią dodatków

  Firanka czy kawałek sznurka?

  Firanka dla naszej pociechy 

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.