• Przechowalnia 0
 • Firany gotowe – dlaczego są tańsze?

  Co składa się na niższą cenę firanek gotowych? Dlaczego bardziej opłaca się kupić firany gotowe, niż zamówić firanki szyte na wymiar? Wyjaśniamy skąd wynikają te różnice i co dokładnie można zyskać, decydując się na zakup takich, a nie innych firanek. Przede wszystkim o cenie produktu decyduje jego jakość i materiały, z których zostały wykonane. W przypadku firanek gotowych mamy do czynienia z wyrobami produkowanymi masowo, w dużych ilościach. Są to produkty kierowane do sprzedaży ogólne.

  Firana Maki https://kasandra.com.pl/firana-czerwone-maki-150-x-300-cm-szerokosci-p-3907.html

  Niska cena wynika między innymi z dużej produkcji, która znacząco zmniejsza koszt. Natomiast, jeśli zamawiamy firanki szyte na miarę, sprawa nie wygląda już tak prosto. Nawet jeśli zostaną użyte takie same materiały jak te, z których wykonano firany gotowe, to jednak nakład pracy jest nieporównywalnie wyższy. Przekłada się to na znacznie większą cenę, która będzie musiała być zapłacona przez klienta. Podsumowując, firany gotowe zapewniają bardzo duży wybór modeli, wielkości i kształtów, przy jednoczesnym zaoferowaniu konkurencyjnych cen – między innymi dlatego są tak chętnie kupowane przez większość osób.


  Polecamy również: 

  Jak dopasować firanki do pomieszczenia?

  Czas na zmianę wnętrza! 

  Fiznezyjne i wesołe firanki

  Letnie Hity

  Dodatki do firan

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.