• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Firanki gotowe to idealne rozwiązanie

  Wiele osób zastanawia się nad wyborem odpowiednim firanek i zasłon do mieszkania. A jest nad czym myśleć, bo oferta na rynku jest tak bogata, że osoby niezdecydowane mają niemały orzech do zgryzienia. Ale w czym tak naprawdę może tkwić problem przy wybieraniu firan? Chyba sporo osób nie wie czy kupić materiał i dać do uszycia, czy może kupić firanki gotowe.

  Naturalnie przy podejmowaniu decyzji o zakupie materiału na firany możemy się poradzić osoby, która nam będzie ją szyła, ile takiego materiału ma być i jakie dodatki do uszycia będą jeszcze potrzebne. Ilość materiału zależy od szerokości firany gotowej do powieszenia na karniszu, jej ułożeniu w fałdy i długości do podłogi. W tym celu warto dokładnie zmierzyć nasze okna i pokój. W sytuacji, gdy chcemy mieć firankę ładnie upiętą w fałdy, powinniśmy pamiętać o zapasie na umarszczenie. Ale chyba najlepszym rozwiązaniem wydaje się być zakup firanki gotowej. Wiele sklepów mających w asortymencie firanki gotowe wykona dla nas dopasowanie firanki w danym modelu pod nasze wymiary. Co prawda niektórych firan nie da się przerobić, wtedy wykonają ją od nowa, tak jak w krawca.

  firany

  Takie firany są profesjonalnie wykończone i mamy gwarancję, że nikt nie zapomniał o jakimś szczególe. Dostajemy gotowy produkt do powieszenia na okno. Wystarczy tylko wybrać model i podać wymiary okna, a resztą zajmą się już zatrudnieni w sklepie fachowcy. Możemy sobie zażyczyć, aby firanki gotowe były bez taśmy lub na taśmie ułatwiającej upinanie i marszczenie. To indywidualna decyzja, gdyż nawet jak w sklepie gotowy model nie ma taśmy to nie znaczy, że nie można jej przyszyć, a wiadomo jak taśma ułatwia obsługę takich firanek. Zakup gotowych firanek jest idealnym rozwiązaniem dla osób niemających czasu na poszukiwanie i konsultacje z krawcami oraz bieganie po sklepach za odpowiednim materiałem. A na dodatek widząc firany gotowe w sklepie możemy być pewni, że to, co zawiesimy na oknie będzie właśnie tak wyglądało.

  Najczęściej czytane artykuły:

  Prezent, czyli trudna sztuka wyboru. 

  Urządzanie domu – czyli twardy orzech do zgryzienia…

  Dlaczego obrus plamoodporny?

  Firanki do kuchni wybrane ze smakiem

  Kiedy elegancki bieżnik, a kiedy plamoodporny obrus?

  Firanka Gotowa Patrycja 150x300cm Firanka gotowa uszyta z bardzo dobrego gatunkowo woalu obszytego lamówką. Firanka pasyje na karnisz 180-250 cm Zasłony zostały uszyte z wysokiej jakości nieprześwitującego materiału zasłonowego. DO FIRANY WSZYTA TAŚMA SMOK 1-2 O SZER. 5 CM. Firanka do kupienia na stronie: https://kasandra.com.pl/firanka-gotowa-patrycja-150x300cm-p-6979.html #firanki #firany #firanka #firankigotowe #salon #aranżacje

  Post udostępniony przez Kasandra.com.pl (@kasandra.com.pl)

  KasandraFirany
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.