• Przechowalnia 0
 • DARMOWA DOSTAWA

  Firanki szyte na miarę, to już nie tylko luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. To ozdoba, która ma okazję znaleźć się w każdym pomieszczeniu. W każdym oknie, niezależnie od tego jak bardzo jest ono niewymiarowe. Ogromny wybór firanek szytych z dowolnych materiałów, w rozmiarach, które będą dopasowana na każde, nawet najbardziej nietypowe okno. 

  firanki

  Pełna swoboda w wyborze wzorów i kolorystyki. Zarówno do pokoju dziennego jak i do pokoju dziecięcego. Każdy zamówienie od 299 złotych to darmowa dostawa. Dla mniejszych zamówień, dostawa również w atrakcyjnej cenie, już od 9,90 złotych. Gwarancja, że każda zamówiona firanka zostanie możliwie szybko uszyta i będzie mogła dopełnić całości stylizacji zawisając w wybranym oknie. Dowolność w wyborze tego jak ma ostatecznie wyglądać każda firanka, pozwala uzyskać niepowtarzalny charakter w każdy domowym zaciszu. Nawet najbardziej wymagający klienci, którzy poszukują czegoś wyróżniającego się, znajdą firankę w zupełności odpowiadającą ich gustom. 

  Popularne artykuły:

  Letnie hity

  Finezyjne i wesołe firanki

  Czas na zmianę wnętrza?

  Jak dopasować firanki do pomieszczenia?

  Jak w królewskim łożu.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.