• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  3 sposoby jak poradzić sobie z zimą
  Zima to czas, który dostarcza nam wiele emocji. Również dla kierowców jest bardzo nieprzyjemnym okresem, który należy przetrwać. Gdy przyjdą mrozy i śniegi bardzo często dochodzi do zamrożenia zamków. W sklepach zakupić możemy specjale odmrażacze do zamków, jednak nie zawsze mamy je pod ręka.

  pościel

  Innym dość sprawdzającym się sposobem jest użycie zapalniczki. Rozgrzewamy kluczyk i nad ogniem próbujemy go włożyć do zamka. W zimie każdy wie, że konieczne jest ogrzanie całego domu, czy mieszkania. Staramy robić się to jak najskuteczniej, przy użyciu jak najmniejszych wkładów finansowych. Warto w tym czasie zająć się oknami i drzwiami. Można w pewnym stopniu ograniczyć dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz, poprzez zastosowanie uszczelek, izolatorów, a nawet złożonych ręczników. Dobrze sprawdzają się także zasłony, rolety, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zimna po pomieszczeniach. Kolejny zimowym problemem są śliskie buty. Jednak wystarczy potrzeć podeszwę papierem ściernym i łatwiej będzie nam chodzić. Mo za również posmarować spód kleje i posypać piaskiem.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.