• Przechowalnia 0
 • Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


  150 zł na Allegro za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku!

  Teraz w Money Manii jeszcze więcej korzyści – zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku sam decydujesz, co wybierasz z całego wachlarza możliwości! Możesz zdecydować się na: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce, program Mastercard Priceless Specials, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, bezpłatne bankomaty za granicą, limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni, zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem, ubezpieczenie w podróży za granicą, pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance czy pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Możesz wybrać je wszystkie, albo kilka, najbardziej przydatnych właśnie Tobie. A jeśli swoje nowe Konto Jakże Osobiste w Alior Banku założysz za pośrednictwem Money Manii, masz szansę na dodatkową korzyść w postaci bonu o wartości 150 zł do zrealizowania na dowolne zakupy w serwisie Allegro.pl.

  moneymania

  Co zyskujesz zakładając konto w Alior Banku

  • Bon na 150 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w serwisie Allegro.pl;
  • Konto dostosowane do indywidualnych potrzeb;

  Aby otrzymać bon 150 zł do Allegro wystarczy:

  • na swoje nowe konto Jakże Osobiste przelać co najmniej 1000 zł;
  • wykonać minimum trzy płatności bezgotówkowe;  Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zapewnić wpływy i wykonać 3 transakcje bezgotówkowe :)


  Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w Alior Banku (w tym Kantorze Walutowym oraz Kartę Kibica) w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku. Posiadanie konta w T-Mobile nie wyklucza z promocji.

  Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na stronie Money Manii, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą przez wygenerowany dla nas link w okresie od 12.04 do 13.05.2018. Do 30.05 mamy czas na zawarcie umowy o konto.
  Na co warto zwrócić uwagę? W trakcie wnioskowania o konto należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie odwołać ich do końca sierpnia.

  150 zł za 3 transakcje

  Co dalej? Aby zgarnąć tytułową premię wystarczy zapewnić (dowolne) wpływy na konto na łączną sumę min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w “normalnych” sklepach (lub w internecie) do 31.07.2018. 

  Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

  Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

  Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.


  Tagi: 150 zł w Money Manii, 150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego, alior bank, Konto Jakże Osobiste, Money Mania


  Najczęściej czytane artykuły: 

  Jak zarobić 2,5 tys przez internet w kilka godzin?

  Sposób na komary- moskitiery

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.